قوانین سایت

قوانین و شرایط خرید از توسکا

شرایط، اصول و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات توسکا

کاربر گرامی احتراما نظر شما را جهت استفاده بهینه ازخدمات و امکانات توسکا به موارد زیر جلب میکنیم.
ورود و ثبت نام کاربران ، استفاده از پروفایل کاربری ، و تمامی امکانات و خدمات  این سایت  از نظر توسکا به معنای آگاهی و پذیرفتن شرایط و قوانین و دانستن نحوه استفاده از امکانات سایت تلقی میشود، و همچنین ثبت سفارش خرید نیز به منزله آگاهی از شرایط توسکا و پذیرش کامل آنها ، تلقی خواهد شد. بدیهی است شرایط و قوانین مندرج ، جایگزین توافق های قبلی  محسوب خواهد شد.

قوانین :

لازم به ذکر است که تمامی اصول و خط مشی فروشگاه توسکا منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران ،  قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و متعاقبا کاربران نیز ملزم به رعایت قوانین مرتبط میباشند.
در صورت تغییر در روند و رویه توسکا تغییرات از همین صفحه قابل بازبینی خواهند بود، لذا استفاده مداوم کاربران از سایت به معنای پذیرش تغییرات خواهد بود.

کاربران :

مشتری یا کاربر به شخصی اطلاق میشود که با اطلاعات کاربری که خود در فرم ثبت نام درج کرده است ، مبادرت به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات و سرویس ها نماید.

ارتباطات الکترونیکی :

در زمان استفاده شما از خدمات توسکا ، هنگامی که شما مبادرت به ثبت سفارش میکنید و یا از پست الکترونیک برای ارتباط با توسکا استفاده میکنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام میشود. و در صورتی که درخواست شما با رعایت اصول و روش ها باشد  ، شما موافقت میکنید که توسکا به صورت الکترونیکی  ( پیامک ، پست الکترونیک و یا سایر سرویس های الکترونیکی ) به پاسخگویی درخواست شما بپردازد.

حفظ حریم شخصی کاربران :

•  توسکا به اطلاعات خصوصی کاربران سایت احترام گذاشته و نسبت به محفوظ ماندن آنها اقدام خواهد کرد.
•  توسکا متعهد میگردد که در حد توان از حریم شخصی کاربران محافظت کرده و در این راستا از تکنولوژی های ایمن و مناسب برای هرچه ایمن تر ماندن اطلاعات کاربران بهره خواهد گرفت.
•  تمامی مطالب در دسترس توسکا از قبیل گرافیک ، آیکون ها ، تصاویر ، مطالب تولید شده توسط توسکا ، اسکریپت ها ، نام گذاری خدمات  و … جزو اموال توسکا به شمار رفته و حق استفاده و نشر آنها برای توسکا محفوظ میباشد. و هر گونه استفاده بدون مجوز از توسکا قابل پیگیری قانونی میباشد.
•  کاربران ملزم به حفظ اطلاعات محرمانه خود از قبیل نام کاربری ( User name ) گذر واژه ( Password)  خود میباشند و تمامی فعالیت های رخ داده در  حساب کاربری با مسئولیت کاربران خواهد بود.
•  با توجه به اینکه خدمات توسکا برای افراد زیر ۱۸ سال نیز مناسب است لذا در صورتی که کاربران از سن ۱۸ سال جوان تر  هستند میباید با اطلاع والدین یا قیم قانونی مبادرت به خرید و پرداخت نمایند. مسئولیت این کار بر عهده کاربران است.
•  تنها مرجع رسمی و مورد تایید ما برای ارتباط با مشتریان و کاربران ، پایگاه رسمی سایت توسکا یعنی  www.tooskamarket.ir بوده و همچنین علاوه بر آن اطلاعات تماس ارائه شده در سایت تنها مراجمع مورد تایید میباشند.
•  توسکا شناسه های کاربری در برنامه های گفتگوی اینترنتی از  قبیل yahoo  – Msn – Club و غیره نداشته و با این روش ها مبادرت به برقراری ارتباط با مشتریان نخواهد کرد.
•  توسکا مجاز است بدون اطلاع قبلی  نسبت به توقف سفارش گیری جدید ، توقف فروش اقدام نماید . و تمامی سفارش های پذیرفته شده پیش از توقف برای کاربران ارسال خواهد شد.
•  حق توقف فروش محصولات به هر دلیلی  بدون اطلاع قبلی برای توسکا محفوظ است.

ثبت سفارش و پردازش :

•  روز های کاری به معنای روز های شنبه تا پنج شنبه هر هفته بوده . تعطیلات رسمی و عمومی در جمهوری اسلامی ایران همچنین جزو روزهای تعطیل محسوب میشوند.
•  کلیه سفارش های ثبت شده در طول روز های کاری و یا اولین روز کاری بعد از تعطیلات مورد رسیدگی قرار خواهند گرفت ، همچنین سایت توسکا قابلیت ثبت سفارش در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز را دارا میباشد.
•  توسکا همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارشات مشتریان نهایت دقت و تلاش خود را مبذول خواهد داشت.
•  توسکا اجازه دارد در صورت اتمام موجودی محصول حتی پس از ثبت سفارش کاربران نسبت به  لغو سفارش و استرداد وجه مشتری اقدام نماید ، همچنین مشتری میتواند محصول دیگری جایگزین کرده یا وجه پرداخت شده مسترد خواهد شد.
•  کاربران ملزم هستند که به هنگام سفارش کالای مورد نظر ، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح وبه طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت نقص اطلاعات یانادرست بودن سفارش قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.  

حمل و نقل :

توسکا برای آسودگی مشتریان عزیز روش های ارسال متفاوتی را در بخش تسویه حساب قرار داده که مشتری میتواند انتخاب کند تا با همان روش ارسال شود ولی حق تغییر نوع ارسال برای توسکا محفوظ می باشد و توسکا می تواند بنا بر صلاحدید خود نوع روش ارسال را تغییر دهد و با شرایط خود، ارسال را انجام دهد. بطور مثال اگر مشتری باربری را انتخاب کند، توسکا میتواند با روش دیگری مانند تیپاکس یا پست ارسال نماید و در آنصورت نیز هزینه ارسال و کلیه مسئولیت ها به عهده خود مشتری خواهد بود.

هزینه حمل و نقل :

توسکا ارسال رایگان ندارد و کلیه هزینه های حمل و نقل بصورت پرداخت در مقصد و در محل از شما توسط پست، تیپاکس، چاپار،پیک تهران و باربری شهرستان دریافت خواهد شد. برای خرید های کمتر از ۵۰۰ هزار تومان ۱۰ هزار تومان هزینه بسته بندی دریافت می شود و این هزینه حمل نیست.

خسارت حمل و نقل :

•  توسکا با نهایت تلاش در تحویل سالم و بدون آسیب کالا به مشتریان در سراسر کشور میکوشد. توسکا با بسته بندی اصولی و ایمن کالا ها  نسبت به ارسال آنها اقدام به عمل می آورد ، لذا بدیهی است در صورت تحویل کالای سالم و مغایرت کالا با بارنامه یا هر گونه حادثه در حین حمل و نقل و تحویل مسئولیت بر عهده شرکت حمل و نقل خواهد بود و توسکا مسئولیتی در مورد آسیب دیدگی و یا مفقود شدن بار بر عهده ندارد و کلیه پیگیری ها از شرکت حمل و نقل کننده به عهده خریدار می باشد.

مطالب درج شده توسط کاربران و سایت های دیگر

ممکن است توسکا دارای لینک های مختلفی از تارنما های (وب سایت )  دیگر بوده که این تارنما ها تحت کنترل توسکا نمیباشند و توسکا مسئولیتی در قبال محتوای آن ها بر عهده نخواهد داشت ، لذا مسئولیت های استفاده از تارنما های مذکور ( وب سایت)  بر عهده کاربران میباشد.
توسکا در کنترل محتوای نظرات ، انتقادات و پیشنهادات کاربران کوشا خواهد بود ، ولی نظرات و پیشنهادات و انتقادات کاربران نظر توسکا نمیباشد و محتوای آنها بر عهده کاربران ثبت کننده خواهد بود.

کالا و قیمت گذاری :

•  توسکا نهایت تلاش خود را در راستای تهیه کالا با بهترین کیفیت و منطبق با مشخصات درج شده در توسکا خواهد داشت. در صورت مغایرت محصول تحویل شده با مشخصات مندرج در توسکا در صورت  عدم استفاده و با حفظ شرایط اولیه کالا ، کالا قابل استرداد خواهد بود.
•  سیاست های قیمت گذاری توسکا منطبق بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده خواهد بود. توسکا این حق را دارد که با توجه به تورم و یا تغییر قیمت دلار سیاست های قیمت گزاری را آنطور که مجموعه و دست اندرکاران تشخیص می دهند تغییر دهد و بروز کند.

برگشت کالا :

•  با توجه به اینکه اکثر اقلام فروشی در توسکا لوازم شخصی می باشند و ممکن است مورد استفاده قرار گیرد، هیچ محصول لوازم آرایشی و بهداشتی و عطر و ادکلن توسط توسکا مرجوع نخواهد شد. چنانچه مرجوعی کالا بعد از تماس مشتری با مجموعه تائید شد و چنانچه پلمپ محصول باز نشده بود، مشتری می تواند با هزینه خود کالا را مرجوع کند. توسکا مسئولیتی در قبال هزینه حمل و نقل برای مرجوع کردن کالا ندارد و کلیه هزینه های برگشت کالا به عهده مشتری می باشد.

نمایندگی :

•  توسکا در حال حاضر فاقد هر گونه نمایندگی میباشد . و تمامی ارتباطات توسکا و کاربران از طریق  www.tooskamarket.ir و راه های ارتباطی معرفی شده در وبسایت  صورت خواهد گرفت.

بالا

ارتباط با اینترنت برقرار نیست!