درباره ما

درباره توسکا

با مجموعه توسکا بیشتر آشنا شوید

امروزه با توجه به رشد بی سابقه و پرسرعت اینترنت روش های خرید در ایران و سراسر جهان نیز دگرگون شده ، هر روز تعداد بی شماری انسان این سبک خرید را تجربه می کنند و از مزایای خرید اینترنتی بهره مند می شوند.امروزه شما میتوانید برای یک خرید ساده چندین سایت وفروشگاه اینترنتی را برسی کنید و از تنوع بی نظیری که در اختیار شما است لذت ببرید.
فروشگاه اینترنتی توسکا مرکز فروش عمده و تک انواع محصولات آرایشی و بهداشتی در ایران است.گروه های متنوع محصولات ما مانند انواع کرم پودر صورت،پنکک صورت،خط چشم،ماسک مو وغیره در توسکا به شما کاربران عزیز عرضه میشود.
توسکا با در اختیار داشتن سهم عمده ای از فروش عمده لوازم آرایشی توانسته تنوع بی نطیری را در اختیار شما قرار بدهد ما تمام تلاش خود رانموده ایم تا بتوانیم بازار سنتی لوازم آرایشی را در سراسر ایران به یک نقطه و یک مکان به نام فروشگاه اینترنتی توسکا متصل نماییم ، دیگر نیازی نیست برای خرید عمده لوازم آرایشی به بزار بزرگ تهران ویا گناوه سر بزنید ،توسکا همان تنوع و همان قیمت را برای شما به ارمغان می اورد.
فروشگاه توسکا :
ما به این مهم ایمان داریم که بانوان ایرانی زیبا هستند و باید از زیبایی خود مراقبت نمایند .
ما به این مهم رسیده ایم که میتوانیم یک بنگاه اقتصادی و تولید کار باشیم.
شما میتوانید از محصولات ما برای خود یک فرشگاه کوچک درخانه بسازید و کاسبی خود را شروع کنید مطمئن باشید از طرف توسکا حمایت می شوید.
ما در ۹ آذرماه سال ۱۳۹۸ دور هم جمع شدیم پخش توسکا را تاسیس نموده ایم دراین مسیر خون دلها خوردیم اما از پا ننشستسم.تلاشمان را بی وقفه ادامه دادیم تا به این نقطه برسیم و امروز شروع یک داستان تازه را با شما رقم میزنیم.


میثم صدقی. مدیر فروشگاه اینترنتی توسکا


بالا

ارتباط با اینترنت برقرار نیست!